S ivousem na Srí Lanku

2020 bude převratný, jógou nabitý, cestovatelský rok.

Jestli se vám, stejně jako mě, při čtení této první věty nadšením zatajil dech, víte co dělat – pročtěte článek, seberte odvahu a pojďte do toho. Páč přesně tohle nadšení vám ukazuje cestu, kudy jít.

Kdy a kam že to pocestujeme?

Budu pro vás na Srí Lance celý listopad 2020, a to na dva různé 10-denní pobyty. Každý má jiné zaměření, takže si můžete vybrat, co vám víc vyhovuje (viz níže).

Těšte se na ubytování v přenádherné vile jménem Ricco Tara. Máme ji celou jen a jen pro sebe a v ceně jsou luxus pokoje, kuchyňky, polopenze a půjčení kol, díky kterým jsme na pláži raz dva. Vila je totiž vzdálená jen necelé 3km od pláže Boossa na jihu Srí Lanky.

Co s ivousem na Srí Lance zažijete?

Na obou pobytech se plně ponoříme do jógy, meditací a tématických workshopů. A samozřejmě to doplníme haldou výletování a plážování. Myslete na čajové plantáže. Exotické pláže. Vodopády a džungloidní divočinu. Nesmyslné množství palem. Kari a skořici. Tolik vůní. A ty chutě!

1.-12.11. – Najdi svůj hlas

V první polovině listopadu nás čeká jógování podle čaker se zaměřením na krční čakru Vissudhi. Znáte takové ty zatuhlé trapézy, napětí v čelistech a těžkosti vyjádřit světu, co přesně cítíte? Tak proto Vissudhi. Budeme hledat svůj vnitřní hlas, svoji integritu a schopnost zdravě komunikovat se sebou i s okolím.

Představte si 10 dní plných jógové praxe dle jednotlivých čaker a k tomu spoustu manter, zpívání, výtvarných a pohybových workshopů – vše abychom se naladili na svoje čakry a povzbudili hlavně Vissudhi: svou schopnost se upřímně vyjádřit a žít v harmonii s tím, kdo skutečně jsme.

„Když mluvíme, pouze opakujeme to, co už víme. Ale když nasloucháme, máme šanci dozvědět se něco nového.“

(Dalai Lama)

15.-26.11. – Jógový restart

V druhé polovině se kompletně zrelaxujeme a zregenerujeme na restorativním jógovém pobytu. Co k tomu dodat. Bude to jedna velká úleva.

Tento pobyt má nedocenitelnou hodnotu pro kohokoli, kdo chce nabrat síly, terapeuticky o sebe pečovat (po všech stránkách), nebo si zahojit jakékoli fyzické či psychické rány.

Počítejte s pomalým tempem, spoustou času a prostoru na hlubokou relaxaci, meditace a různé léčivé techniky. Zabalíme se do zvuku tibetských míst, jemné a restorativní jógy, spousty dechu a jógových zásad jménem Yamy a Niyamy.

„Přijmi, co je. Nech být, co bylo. Důvěřuj tomu, co bude.“

(Buddha)

Líbí?

Registrovat se můžete okamžitě a úplně nezávazně. Záloha se bude platit až v létě 2020. Do té doby můžete mít u mě v klidu rezervované místečko a pak se rozmyslet dle situace 🙂

Chcete vědět víc?

Stačí mrknout na jednotlivé události – Najdi svůj hlas a Jógový restart. Tam najdete detailnější informace o registraci, ceně, organizaci a zaměření obou pobytů.

Pokud chcete zůstat v obraze, můžete se kdykoli přihlásit k odběru newsletteru (v panelu vpravo), anebo mi napište svoje whatsapp číslo a já vás přidám do skupiny ivousího fanclubu, která ví jako první o všem, co se kde šustne.

V případě jakýchkoli dotazů mi určitě písněte.

Jsem tu pro vás. A těším se s vámi na Srí Lanku!

ivous

1 komentář u „S ivousem na Srí Lanku

Komentáře nejsou povoleny.