Kurz: Jamy a Nijamy

Hurá, je to tu! Otvírám ucelený kurz 10 tématických workshopů v Praze, v němž si projdeme tzv. Jamy a Nijamy, filozoficko etické zásady, na kterých stojí celá jóga a které můžete kromě své jógové praxe využít i v každodenním životě.

Kdy a kde to bude

Sejdeme se každý pátek před půl sedmou večer ve studiu Aurelie centrum u Náměstí Republiky. Na krásných 90 minut popovídáme, pojógujeme a bude nám dobře.

Začínáme v pátek 22.11. a počítáme s pauzou přes Vánoce. Pokud vše půjde dobře, dáme 5 Jam do Vánoc a 5 Nijam po Novém Roce. Více informací naleznete na stránce události.

Co jsou Jamy a Nijamy

Jamy a Nijamy jsou základní jógové zásady, které stojí na začátku osmidílné cesty k osvícení dle Patanjaliho. Dotýkají se našeho myšlení, našich slov i chování vůči sobě i okolí.

Každá zásada mluví o specifickém principu, který můžeme aplikovat na svou jógovou praxi, ale i na každodenní život, na naše vztahy a komunikaci. Pokud se jimi budeme řídit, pročistíme svou mysl od zbytečných negativních nánosů, naučíme se pracovat se svým egem a budeme žít spokojenější, vyrovnanější život.

Jak se přihlásit?

Na kurz se můžete přihlásit výhodněji jako na celek, anebo na úvodní stránce sledujte sekci, co se chystá, a v případě volných míst se přihlašujte klidně jen na jednotlivé workshopy.

Když se přihlásíte na celý kurz, máte suprkůl výhodu. Když budete jednou nebo dvakrát chybět, vůbec o své penízky nepřijdete, protože si 2 absence můžete nahradit na jakémkoli dalším workshopu s ivousem v roce 2020. A že jich bude!

Chcete vědět víc?

Pokud vás zajímají Jamy a Nijamy, mrkněte na tento článek a číhejte – postupně ho budu doplňovat o další články k jednotlivým Jamám a Nijamám.

Pokud si chcete Jamy a Nijamy osvojit v praxi na našem kurzu, veškeré informace naleznete zde v události. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a písněte mi zprávu.

Těším se na vás!

i.