Ivousí jóga nově v Aurelii

V kurzu Jamy a Nijamy jsme se přesvědčili, že se nám v novém prostředí Aurelie Centra jóguje moc a moc krásně.

Měkkoučký bílý koberec. Veselé jógamatky, polštářky, dečky a bločky. Energické obrazy po stěnách. A hlavně všude ta nádherná, čistá energie.

Proto mám pro vás hnedle dvě líbezné novinky.

První líbezná novinka – pondělky v Aurelii

Odteď se se mnou můžete kromě kurzu Jam a Nijam v Aurelii potkat také na pravidelných pondělních lekcích. Každý týden nastartujeme tím, že se spolu naladíme – jemnou jógou, meditací, vibracemi, péčí. Mám pro vás dvě nové lekce:

  • 14:45-15:45 Jógová terapie s tibetskými mísami
  • 17:30-18:30 Prenatální jóga nejen pro těhotné

Co bude na těchto lekcích extra?

S jógovou terapií a mísami se hlavně uvolníme, odblokujeme zaseklou energii, spustíme samoléčebné procesy, a podíváme se tak na zoubek čemukoliv, co nám brání cítit se šťastně, zdravě a spokojeně. Prenatální jóga nám pomůže naladit se na svoje tělo i mysl, poznat své pánevní dno a správné držení těla, naučit se pracovat s dechem a enegií a zbavit se stresu. Zní to zajímavě? Je to tak, tato lekce skutečně není jen pro těhotné 😉

Ať si vyberete to či to, těšit se můžete na klasické ivousí schéma – zpřítomnění se pomocí uvědomělého vnímání těla, dechu a zkrátka sebe sama, dýchací techniky, protažení a uvolnění toho, co je běžně anebo zrovna konkrétně potřeba, a samozřejmě pořádná dávka relaxace.

Znáte mě. Pojďme intuitivně plynout s tím, co v nás zrovna probíhá. Sem tam bude masážní míček. Jindy tibetská mísa. Ale vždycky, vždycky péče.

Druhá líbezná novinka – zvuková lázeň

Od ledna mám pro vás vyloženě luxusní bonbonek. Každý měsíc se obdarujeme nepopsatelně mňamózním víkendovým workshopem Jógy a relaxační zvukové lázně.

Workshopy budou většinou probíhat v sobotu odpoledne. Každý workshop postupně vypíšeme i na stránkách Aurelie, i tady na ivousovi. První workshop roku 2020 proběhne 25.1.

Těšte se na dokonalou regeneraci a obnovu sil, o kterých ani nevíte, že je máte. Zabalíme se do několika ultimátně léčivých věcí najednou. Jógová praxe. Kompletní uvolnění v hluboké relaxaci Yoga Nidra. Jóga zvuku neboli Nada Yoga. Mantry. Léčivé vibrace tibetských mís. Meditace. Dýchací techniky. Blaho a zase blaho.

Líbezný tip navíc

V Aurelii máme čupr systém pro ty z vás, kdo chcete chodit na lekce častěji. Můžete si například pořídit permici na 10 lekcí – každá lekce vás pak vyjde levněji, a navíc máte dost času na to to vychodit. No neber to.

Pro více info pište kamkoli – písněte mi zprávu, komentář, anebo se samozřejmě můžete informovat přímo v Aurelii.

Chcete se přidat?

Stačí jedno z následujícího:

  • pozorně sledovat sekci Co se chystá na úvodní ivousí stránce
  • přihlásit se k newsletteru v pravém panelu této stránky
  • napsat mi svoje whatsapp číslo (přidám vás do ivousí fanclub skupiny, kde všechno zjistíte jako první)
  • sledovat rozvrh Aurelie a rezervovat si místo na lekcích a workshopech přímo tam

Těším se na vás v Aurelii!

ivous