Ivousí akustické koncertování

Je to tu 🙂

Po dlouhé době vás zvu na svůj další koncert, historicky druhý pražský (a třetí světový, páč věřte nebo ne, koncertovala jsem kdysi dávno v kavárně v LA :D).

Koncert proběhne 19.12. 2019 od 19:00 v Kavárně Dobrodruha. FB událost s adresou a akutálními informacemi najdete zde.

Budu tam , moje kytara Káně, možná i ukulele Telátko, a pak halda dalších supr duší k poznání, popovídání nebo jen „náhodnému“ potkání.

Bude to nenáročné, poklidné, nenucené, emocionálně laděné setkání před Vánocemi. Já osobně to beru jako sdílené přijetí končícího roku, který co do zkušeností, změn a posunů teda fakt stál za to. Sejdeme se, zakoncertujem si, popovídáme, přijmeme, co půjde, a ostatní necháme odplout.

Co ode mě uslyšíte

Těšte se na ivousí kytarovou tvorbu, od cca 15ti let starých písní až po úplně nejnovější kousky vzniklé např minulý týden 😀

Kdo mě zná už delší dobu, ví, že používám hudbu jako emocionální hromosvod. Jakmile nadejdou těžší chvíle, vezmu do ruky kytaru, otevřu srdce tomu, co prožívám, a najednou ejhle, písnička je na světě.

Proto můžete čekat hlavně upřímnost. Každý ivousí song vznikl naprosto otevřeně, bez ohledu na výsledek, jen jako okamžitý výžblebt toho, co zrovna prožívám.

Je to jóga ve své nejčistší formě.

Jak to bude probíhat

Doražte na místo ve správný den (tj čtvrtek 19.12. 2019) kdykoli kolem 19:00. Pokud chcete pokecat i před koncertem, já tam budu určitě už nějaký kousek napřed.

Vstupné bude absolutně dobrovolné, tzn můžete se přijít zaposlouchat úplně zdarma, a kdo bude cítit hluboké souznění s mou tvorbou, může mi přispět libovolně do kloboučku 🙂

  • Zahraju vám pár starších, ale velice důležitých písniček
  • Dáme krátkou pauzu a něco dobrého
  • Navážeme novější ivousí tvorbou tohoto bouřlivého roku
  • Rozloučíme se s ivousem 2019 a pomyslně přivítáme blížícího se ivouse 2020

Moc ráda vás tam uvidím. A samozřejmě, nezdráhejte se čapnout s sebou kohokoli, s kým je vám příjemně.

Těším se na vás!
Ivous