Indi vindi lekce nově na Pražáku

Věci se mění. Život je změna – změna je život. Víme to všichni. Všechno je proces a každý proces má svůj čas. Ten správný čas na změnu uzrál právě teď i pro mě, a proto mám pro vás novinku:

Odteď si spolu můžeme dát individuální jógovou péči kousíček od Pražského povstání.

Jak to probíhá?

Individuální seanci si spolu můžeme dát kdekoli, kde vám to vyhovuje – u vás v práci, doma, ve studiu. U nás na Pražáku to má ale jednu velikou výhodu.

Mám tu pro vás nachystanou veškerou možnou péči a pomůcky. Jógamatku, bolster, dečku, bločky, masážní míčky, esenciální olejíčky, solné lampy, svíčky a na občerstvení vodu nebo čaj. Pro případ antistresové nouze můžeme zapojit i Bublu (viz obrázek níže).

Na individuální lekci s ivousem v Praze tedy stačí následující:

  • písnout mi zprávu
  • dohodnout písemně či osobně konkrétní požadavky
  • nechat se náležitě opečovat

není nutné připlácet si za pronájem studia. A nemusíte s sebou brát nic jiného než sebe v pohodlném oblečení 😉

Jinak vše platí jako obvykle. Úvodní informační schůzka je samo sebou zdarma a můžeme se klidně sejít rovnou u nás, abyste mohli omrknout, jestli se vám tu bude líbit. Na schůzce si povíme vše potřebné a dohodneme, na co se pak během společných seancí zaměříme.

Chcete si vyzkoušet indi vindi jógovou péči?

Stačí mi napsat zprávu, dohodneme info schůzku a případně i první setkání. Vše vyladíme na míru a dle vašich konkrétních potřeb a preferencí.

Pokud máte jakoukoli otázku ohledně individuálních lekcí, taky písněte, anebo si pročtěte tento článek o tom, co vám mohu v indi vindi péči nabídnout.

Těším se na vás na jógamatce,

ivous