Co v září? Srí Lanka s ivousem!

Znáte to, člověk míní… Na přelomu 2019 a 2020 se stalo pár věcí. A když to vezmu hopem, celé to vyústilo v malou Srí-Lančí změnu: z původního plánu dvou pobytů na Srí Lance v listopadu jsme nakonec (my ivousové) vyrobili jeden celistvý, holistický, léčivý pobyt v září. Zajímavé? Nu, jen čtěte dál.

Co s ivousem na Srí Lance zažijete?

Přivřete oči a představte si líbezný hotýlek uprostřed tropické zahrady. Průzračné moře. Soukromou pláž hned za brankou. Nikde nikdo. Celý hotel jen a jen pro sebe. Klid a ticho. Prostor na tady a teď. 

Každý den meditujeme, dýcháme a jógujeme na písečné pláži. Objevujeme, zkoumáme a jdeme do hloubky. Přes den si popovídáme o ajurvédě, namalujeme mandalu, zajedeme na exotický výlet, ochutnáme místní kuchyni, anebo si jen tak užíváme palmy a pláž. Je libo masáž za hubičku přímo na ubytku? Nebo zajdeme do blízké ajurvédské kliniky pro čerstvé bylinky, masáže nebo snad diagnostiku své konstituce? Při západu slunce se od všeho osvobodíme v rytmu hudby, tance a zpíváním manter.  

Čas plyne pomalu a rychle zároveň, cítíme se opečovaně, blaženě a blíž sami k sobě.

Tak nějak to v září bude, akorát mnohem víc. Páč na to slova nestačí.

Téma pobytu: Jógový restart

Stres a přetíženost v práci nebo doma? Potřeba něco změnit, ale jak? Touha mít čas a prostor pro sebe? Osobní či spirituální rozvoj? Zvědavost a zájem o jógu, ajurvédu a víc než jen fyzické pozice?

Už nehledejte. Jógový restart je tu.

Každý si občas potřebujeme odfrnkout. Ujasnit si, co je skutečně důležité. Kdy jedeme na autopilota a kdy jednáme skutečně vědomě. A na to je potřeba se zastavit, a pak začít znovu, ze správného místa – a proto nás čeká:

  • kompletní fyzický restart (asany, očistné a dýchací techniky, relaxace)
  • hluboký psychický restart (meditace, intuitivní tvorba)
  • osobní / spirituální restart (sebereflexe, sebepřijetí, péče a sebeláska)

Počítejte s pomalým tempem, spoustou času a prostoru na cestu do hloubky a různé léčivé techniky. Zabalíme se do zvuku tibetských míst, klasické i restorativní jógy a hlavně spousty dechu.

„Přijmi, co je. Nech být, co bylo. Důvěřuj tomu, co bude.“

(Buddha)

Proč jet srílančit zrovna s ivousem?

Naprosto vám rozumím. Rozhodnout se, s kým jet na jógový pobyt, určitě není jen tak. Váš jógový průvodce dost pravděpodobně ovlivní váš zážitek mnohem víc než to, kde přesně jste a co tam přesně děláte. Je potřeba se dobře trefit.

Pokud chcete na jógovém pobytu prohloubit svou praxi, dozvědět se nespočet nových informací a hlavně zažít pocit, že je o vás dokonale pečováno, že je vše v naprostém pořádku, že se konečně můžete dokonale uvolnit a zhluboka nadechnout, že jste doma, ať jste kdekoli… tak stojí za to zvážit právě tento pobyt.

Jestli mě znáte, možná trochu tušíte, co za péči a blaho (a srandu) vás čeká. Ještě jste se mnou nejógovali a nevíte, jestli si sedneme? Nevadí, napravíme:

Známe se nebo neznáme? Tak jako tak, držte si klobouky. Tohle srílančení bude naprosto jedinečný pobyt. Proč jedinečný? Protože ivous. To je vždycky mnohem víc než cvičení na podložce

Líbí?

Bližší info najdete na ivousí stránce pobytu zde. Veškeré detailní informace, registraci atd. najdete přímo na stránkách CK Santoša, která pobyt zaštiťuje.

Těším se na vás v září na Srí Lance!

ivous

1 komentář u „Co v září? Srí Lanka s ivousem!

Komentáře nejsou povoleny.