Co nabízím

Ayurveda

Aneb sebe-péče a terapie té nejvyšší možné kategorie. Naše zdraví je individuální, a pro každého se tedy hodí péče jiná. Na konzultacích porozumíme tvojí osobní jedinečnosti a situaci, najdeme vhodnou prevenci, léčbu či proceduru. Mrkni na nabídku a nech se rozmazlit.

Yoga

Individuální jógová terapie v bezpečném prostoru mezi čtyřma očima. Můžeme pracovat na rozvoji tvojí osobní praxe či řešit různé zdravotní potíže. Vše záleží jen a jen na tobě a na tom, co konkrétně ty potřebuješ od své praxe.

Firemní péče

Yoga a Ayurveda je ultimátní benefit pro vaše zaměstnance. Nabízím různé jógové lekce od dynamických po terapeutické, a taky přednášky na různá témata k péči o zdraví. Můžu donést i masážní míčky a efekt je zaručený. Méně stresu, více spokojenosti a produktivity. V době Corony nabízím samozřejmě i online lekce 😉

Masážní míčky

Tu je něco absolutně pro každého 🧡 Ať zbožňujete jógu nebo ne, ať sportujete nebo máte sedavý životní styl, ať už potřebujete regenerovat svoje svalíky anebo ulevit od zatuhlosti, akutní či chronické bolesti v zádech nebo jinde na těle, toto je spása. Zázrak. Úleva. Geniální, léčivé, intuitivní koulení pro každého.