Co nabízím

Ayurvedské konzultace a procedury

Aneb sebe-péče a terapie té nejvyšší možné kategorie. Naše zdraví je individuální, a pro každého se tedy hodí péče jiná. Na konzultacích porozumíme tvojí osobní jedinečnosti a situaci, najdeme vhodnou prevenci, léčbu či proceduru. Mrkni na nabídku a nech se rozmazlit.

Individuální jógová terapie

Ta nejlepší jógová péče probíhá v bezpečném prostoru mezi čtyřma očima. Můžeme pracovat na rozvoji tvojí osobní praxe či pomocí jógové terapie řešit různé zdravotní potíže. Vše záleží jen a jen na tobě a na tom, co konkrétně ty potřebuješ od své praxe.

Firemní jóga

Přijedu do vaší firmy, pořádně vás protáhnu a nabiju haldou nové energie. Můžu donést i masážní míčky a efekt je zaručený. Méně stresu, více spokojenosti a produktivity. Stačí zájem a prostor (a ten se vyčaruje z kdejaké zasedačky). V době Corony nabízím samozřejmě i online lekce 😉

Přednášky, workshopy, kurzy

Joga i Ayurveda do hloubky, v teorii i praxi. Různá témata, online přednášky, kuchařské workshopy, ucelené kurzy… Mrkni na nabídku a ponoř se hlouběji, než co se vejde běžné lekce. Zajímá tě nějaké konkrétní téma? Písni a já to ráda naplánuju!

Masážní míčky

Tu je něco absolutně pro každého 🧡 Ať zbožňujete jógu nebo ne, ať sportujete nebo máte sedavý životní styl, ať už potřebujete regenerovat svoje svalíky anebo ulevit od zatuhlosti, akutní či chronické bolesti v zádech nebo jinde na těle, toto je spása. Zázrak. Úleva. Geniální, léčivé, intuitivní koulení pro každého.

Cestování s jógou

Protože pracovat se nedá pořád a někdy 2 hodiny jógy za týden nestačí, jezdíme si zajógovat i na vícedenní pobyty. Dostaneme se úplně mimo své zaběhnuté koleje, tělo i mysl zažijou ohromný restart, a dozvíme se toho mnohem víc, než co se stihne na běžné lekci. Jezdíme po Česku, ale taky třeba na Krétu. A chystá se i Indie.