Co nabízím

Individuální lekce jógy a jógové terapie

Ta nejlepší jógová péče probíhá v bezpečném prostoru mezi čtyřma očima. Můžeme spolu pracovat na rozvoji vaší osobní praxe anebo pomocí jógové terapie řešit různé zdravotní potíže. Vše záleží jen a jen na vás a na tom, co konkrétně vy potřebujete od své praxe.

Firemní jóga

Přijedu do vaší firmy, pořádně vás protáhnu a nabiju haldou nové energie. Můžu donést i masážní míčky a efekt je zaručený. Méně stresu, více spokojenosti a produktivity. Stačí, když budete mít zájem a prostor (ten vyčarujete z kdejaké zasedačky).

Tématické workshopy a kurzy

Pravidelně pořádám workshopy nebo delší kurzy zaměřené na určité téma – například jednotlivé čakry nebo jógové zásady Yamy a Niyamy. Každý takový workshop zahrnuje plnou jógovou praxi (většinou 90min) na dané téma a případně i povídání, přednášku a na závěr někdy dokonce veganskou hostinu.

Masážní míčky

Tu je něco absolutně pro každého 🧡 Ať zbožňujete jógu nebo ne, ať sportujete nebo máte sedavý životní styl, ať už potřebujete regenerovat svoje svalíky anebo ulevit od zatuhlosti, akutní či chronické bolesti v zádech nebo jinde na těle, toto je spása. Zázrak. Úleva. Geniální, léčivé, intuitivní koulení pro každého.

Cestování s jógou

Protože pracovat se nedá pořád a někdy 2 hodiny jógy za týden nestačí, jezdíme si zajógovat i na vícedenní pobyty. Dostaneme se úplně mimo své zaběhnuté koleje, tělo i mysl zažijou ohromný restart, a dozvíme se toho mnohem víc, než co se stihne na běžné lekci. Jezdíme po Česku, ale taky třeba na Krétu. A chystá se i Indie.