Ayurvedské konzultace

Nabízím individuální ayurvedské terapeutické poradenství a konzultace. To se hodí hlavně pro následující případy:

  • chceš zjistit svou vrozenou konstituci a jak podle ní udržovat zdraví
  • trápí tě zdravotní potíže a chceš je řešit přírodní cestou
  • chceš raději řešit příčinu než jen symptomy
  • zajímá tě ayurvédská péče a prevence (strava, životní styl, bylinky, masáže) a chceš vědět, co je konkrétně pro tebe vhodné

Jak to probíhá?

První konzultace bývá delší a velmi důležitá pro správnou diagnostiku toho, co se v těle a mysli děje. Čas neměříme. Většinou stačí cca 90min, někdy je potřeba více.

Na základě této konzultace ti poskytnu preventivní, popř. léčebná doporučení, která je potřeba dodržovat, aby se případná nerovnovážná situace začala vracet zpět k rovnováze. Tato doporučení se mohou týkat stravy, životního stylu, bylinek i procedur.

V případě zájmu můžeme domluvit další, navazující konzultace, které už netrvají tak dlouho (cca 30-60min) a slouží pro aktualizaci situace nebo úpravu doporučení.

Cena konzultací

Cena nově odpovídá intenzitě a časové náročnosti konzultací.

Tento nový systém mám osobně moc ráda, protože umožňuje dlouhodobou léčbu i těm, kdo by si jinak dražší individuální lekce nemohli pravidelně dovolit.

A trpělivá, dlouhodobá léčba či prevence je přece základ úspěchu a rovnováhy 🙂

  • úvodní konzultace / diagnostika – 990 Kč
  • navazující konzultace – 490 Kč

Navazující konzultace se počítá vždy do 1 měsíce od konzultace předchozí. Pokud tedy chcete využít tento systém, znamená to mít aspoň 1 konzultaci měsíčně.

Po delším časovém období zase logicky nastává nutnost znovu diagnostikovat situaci.

Členové ivousí jógové rodinky mohou využít slevu na 900 Kč / 440 Kč.

Proč řešit zdraví Ayurvedou a individuálně?

Ayurveda je věda o životě. V podstatě takový hezký, jasný manuál na dlouhý a zdravý život. Přináší nám tisíciletími ověřené techniky, jak si udržet dlouholeté zdraví, krásu a chuť do života.

Zdraví podle Ayurvedy spočívá v rovnováze a nemoc v nerovnováze. Oba tyto stavy nejsou pro všechny lidi stejné, ale naopak vychází z osobní vrozené konstituce Prakriti a aktuální nerovnováhy Vikriti. Proto i k léčbě je potřeba přistupovat individuálně.

(Nadšenci, více o Ayurvedě si můžete přečíst zde.)

Máš zájem o konzultaci?

Stačí mi napsat zprávu. Ozvu se a domluvíme detaily.

Konzultaci je také nově možno věnovat jako dárek ve formě poukazu (viz info zde – uvedené levnější ceny platí do konce roku 2020, takže neváhej a využij slevu 100 Kč!).

Těším se na setkání 🙏

i.