Jamy a Nijamy I. – Ahimsa (nenásilí)

Datum / čas: 29. 11. 2019 18:30 - 20:00

Místo konání: Klimentská 2062/6, Praha


  • Zvu vás na první ze série 10 workshopů na téma Jamy a Nijamy. Více o kurzu a možnosti přihlásit se za zvýhodněnou cenu na celou sérii najdete na stránce kurzu.

Co to bude

Série workshopů s jemnou jógou a povídáním na dané téma. Každý workshop bude mít 90minut.

Probereme vždy jednu konkrétní Jamu / Nijamu (cca 15min) a naladíme na ni i následnou jógovou praxi (jemná jóga na cca 75min). Budeme hodně vnímat a poslouchat svoje tělo a prozkoumávat cesty, jak Jamy a Nijamy zapojit do jógy, do svého myšlení i do každodenního života a komunikace s okolím.

Čekejte jemnější, večerní praxi, pomalejší tempo, uvolňující, protahující a antistresové záležitosti. Těšte se samozřejmě i na tibetské mísy, pomůcky, masážní míčky, dechové techniky a meditaci.

Téma – Ahimsa

První workshop věnujeme Jamě jménem Ahimsa, v překladu nenásilí. Popovídáme si o tom, jak můžeme praktikovat nenásilný, soucitný, laskavý přístup sami k sobě i k okolí, ve svých myšlenkách, slovech i činech, a jaký to může mít efekt na naši jógovou praxi i celý život.

Pro koho to bude

Maximálně pro 10 osob! Neváhejte, místa se plní 😉

Kurz je z hlediska jógové praxe vhodný úplně pro všechny stavy těla i mysli. Pro jógové začátečníky i fajnšmekry. Pro kohokoli, kdo se chce na chvíli zastavit, opečovat a podívat se víc do hloubky jógy i sebe sama.

Co s sebou

Jen pohodlné oblečení a v případě zájmu notýsek a tužku (pokud si jako já všechno rádi píšete). Veškeré pomůcky i podložky budou na místě. Voda a čaj taktéž.

Registrace a cena

Cena za jednotlivý workshop je 350 kč za osobu. Rezervujte si prosím místečko níže.

Upozorňuji, že kvůli vysokému zájmu a omezenému počtu míst máte své místečko jisté až po zaplacení na účet (informace o platbě dostanete emailem po registraci níže).

Pokud chcete chodit na většinu workshopů ze série, vyplatí se vám přihlásit se zde na celý kurz. Cena celého kurzu je 3000 Kč, tj v přepočtu 300 Kč za workshop. Navíc můžete až 2x chybět a nahradit si absenci na jakémkoli workshopu se mnou v příštím roce.

Těším se na vás!

i.

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *