Jamy a Nijamy – kurz 10 workshopů

Datum / čas: 29. 11. 2019 - 7. 2. 2020 18:30 - 20:00

Místo konání: Klimentská 2062/6, Praha


Zvu vás na ucelený kurz 10 tématických workshopů v Praze, zaměřený na jógové principy jménem Jamy a Nijamy. Více o Jamách a Nijamách si můžete přečíst v tomto článku.

Co to bude

Kurz 10 pátečních workshopů, každý 90minut. Probereme vždy jednu konkrétní Jamu / Nijamu (cca 15min) a naladíme na ni i následnou jógovou praxi (cca 75min). Budeme hodně vnímat a poslouchat svoje tělo a prozkoumávat cesty, jak Jamy a Nijamy zapojit do jógy, do svého myšlení i do každodenního života a komunikace s okolím. Těšte se samozřejmě i na tibetské mísy, pomůcky, masážní míčky, dechové techniky a meditaci.

Kdy to bude

Začínáme v pátek 29.11. a počítáme s pauzou přes Vánoce. Jak budu postupně vypisovat jednotlivé události, najdete je v tomto seznamu jako odkaz:

Mírná změna v rozvrhu je vyhrazena, tzn. může se v případě nějaké nenadálé, nekontrolovatelné záležitosti stát, že některý pátek vynecháme a nahradíme ho na konci.

Co si z kurzu odnesete

  • znalost základních kamenů jógové filozofie
  • čas a prostor pro sebereflexi
  • různé cesty, jak Jamy a Nijamy zapojit do svého života
  • zbavení se stresu a napětí z těla i mysli
  • protažení, uvolnění, zjemnění, relaxaci
  • mňamózní ukončení pracovního týdne

Pro koho to bude

Maximálně pro 10 osob! Neváhejte, místa se plní 😉

Kurz je z hlediska jógové praxe vhodný úplně pro všechny stavy těla i mysli. Čekejte spíš jemnější, večerní praxi, pomalejší tempo, uvolňující, protahující a antistresové záležitosti.

Co s sebou

Jen pohodlné oblečení a v případě zájmu notýsek a tužku (pokud si jako já všechno rádi píšete). Veškeré pomůcky i podložky budou na místě. Voda a čaj taktéž.

Registrace a cena

Cena za celý kurz – 3000 Kč na osobu, tj 300 Kč za každý workshop. Pokud bude místo, můžete přijít i na jednotlivé workshopy, které vždy vypíšu jako události tady na stránkách. V takovém případě se prosím registrujte v událostech na konkrétní workshop. Cena jednotlivě bude 350Kč.

Co když zaplatím celý kurz a budu chybět?

V rámci kurzu máte možnost celkem 2x vynechat workshop a nahradit si ho (tj hodnotu 300Kč) kdykoli během roku 2020. Budu pořádat pravidelné workshopy na různá témata, a vám tak bude stačit se na ně registrovat (s poznámkou, že si nahrazujete tyto absence) a případně doplatit rozdíl v ceně, takže o tyto peníze nepřijdete. Další náhrada v případě větších absencí už není možná.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.